Close

„Czarne narcyzy” Katarzyna Puzyńska


Ale! Z tomu na tom jest lepiej! Mroczne tajemnice, legendy i wierzenia sprzed lat. Zazdrość, chciwość, dążenia do odkryć paranormalnych. Tajemnicze stowarzyszenia i dziwaczne morderstwa.
Świetne! Świetne! I tylko jedno mi się nie podoba! Z pewnością za długo przyjdzie mi czekać na kolejny tom! @puzynska jak tam? Kiedy wracamy w podbrodnickie lasy?
A co do tego, co już przeczytane; Pani Kasia stworzyła niesamowitą serię! Zagadki kryminalne przeplecione z kłopotami osobistymi bohaterów pierwszo- i drugoplanowych powodują całkowite pochłonięcie czytelnika Lipowem. Trudno się oderwać a codzienne konieczności życiowe (praca, sen itp.) bardzo denerwują!
Klementyna na emeryturze, Daniel poza policją, Emilia w związku z prokuratorem, Weronika samotna…
I dziwne sprawy. Trup się ściele… Czy chłopak, który zginął w wypadku, tak naprawdę był ofiarą morderstwa? Czy blondynki w niebieskich sukienkach w groszki coś łączy? Kto i dlaczego jest ofiarą w nawiedzonym domu drwala? Skąd się wzięły zwłoki dziecka? A kim są ludzie, którzy znają znaczenie słowa Pendolo. Co ich łączy ze sobą. Jakie zapętlenie wątków sprawia, że wszystko co na początku wydaje się wskazywać na jednych w efekcie staje się sprawką zupełnie innych osób. I jakie znaczenie mają czarne narcyzy?
Pojawiają się nowe postaci, znane nam odkrywają rozmaite motywacje swoich działań. Kto jest w porządku? Kto nadużył zaufania? Kto jest mordercą? Kto potrafi manipulować? Kto kest mistrzem manipulacji? Komu wyznanie winy przyniesie ulgę?
Czy Daniel się zrehabilituje i wróci do policji? Którą z kobiet kocha naprawdę? Co będzie z Emilią i prokuratorem? Jak potoczą się losy Klementyny? I jakie tajemnice Marka Zaręby kroją się na kolejne tomy?
Bardzo mi się podobało! Niecierpliwie czekam na więcej!
Książka stanowi ósmy tom cyklu Lipowo.

452 594 thoughts on “„Czarne narcyzy” Katarzyna Puzyńska

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2024 Co Aśka przeczytała... | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.