Close

ŻMIEJOKRZYŻÓWKA

Miała być wczoraj, ale zima zaskoczyła drogowców, internet mi zasypało, więc ŻMIEJOKRZYŻÓWKA pojawia się dopiero dzisiaj. Tym razem jest związana z Idą Żmiejewską, postaciami i miejscami z jej książek.

Należy rozwiązać zagadkę postępując ściśle według wskazówek. Dyskretnie ale korzystając ze wszystkich dostępnych źródeł, podszeptów i znajomości. 

Pod diagramem znajdziecie instrukcję i reguły konkursu.

Wskazówki:

  1. Dowolną metodą wejść w posiadanie krzyżówki dostępnej na www.czytaska.pl, można z linku w bio, na story, z wpisania skróconego linku ręcznie, można robiąc screeny ze stories, 
  2. Wydrukować, rozwiązać w pamięci, uzupełnić sobie w programie graficznym – jak kto chce,
  3. Rozwiązać krzyżówkę i ustalić hasło główne – czytajne rzędami litery z zaznaczonych komórek.
  4. Przesłać rozwiązanie całej krzyżówki (może być fotka, może być spis haseł – dowolność pełna) wraz z hasłem na adres czytaska@gmail.com, przez messengera lub dm w IG.
  5. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Skarpa Warszawska TRZY kompletne i poprawne rozwiązania zostaną nagrodzone egzemplarzem „Błędnych ogni”. W razie braku trzech bezbłędnych rozwiązań, ustalę trzy najbliższe idealnej poprawności. Nagrodę otrzymają pierwsze, dziewiąte i siedemnaste otrzymane przeze mnie rozwiązanie. (1 9 17 to rok, w którym dzieje się akcja książki)

Na odpowiedzi czekam od dziś 19 listopada do 26 listopada 2023 do godz.23:59. Wyniki ogłoszę we wtorek 28 listopada 2023. Wysyłka paczkomatem na mój koszt tylko na terenie Polski.

Będzie mi bardzo miło, jeżeli przy tej okazji polubicie mój profil, profil Autorki i Wydawnictwa – ale tylko dla tego, że warto!

Instagram, Facebook ani Meta nie mają nic wspólnego z organizacją tego konkursu, biorąc w nim udział zwalniasz ich z odpowiedzialności z nim związanej. Zgłaszając się wyrażasz zgodę na jednorazowe wykorzystanie swoich danych osobowych w celu organizacji wysyłki nagrody.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2024 Co Aśka przeczytała... | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.