Close

„SIEMBIEDOKRZYŻÓWKA”

Zapraszam do zabawy z „SIEMBIEDOKRZYŻÓWKĄ”

Moi drodzy mam dla Was konkurs godny Jakuba Kani! Trudny i zaskakujący. Trzeba się wysilić! Ale wierzę w fanów Jakuba i psychofanów Macieja Siembiedy!

Należy rozwiązać zagadkę postępując ściśle według wskazówek. Dyskretnie ale korzystając ze wszystkich dostępnych źródeł, podszeptów i znajomości. Nie męczymy tylko Autora o podpowiedzi!

Pod diagramem znajdziecie instrukcję postępowania.

Link do pobrania pdf:

Wskazówki:

  1. Dowolną metodą wejść w posiadanie krzyżówki dostępnej na www.czytaska.pl, można pobrać plik pdf bezpośrednio z linku, można robiąc screeny z Instastories, z relacji na Facebooku, można odnajdując kartkę, którą posiałam gdzieś w mieszkaniu po zrobieniu zdjęcia (to najtrudniejsze, bo nie wiem co z nią zrobiłam),
  2. Wydrukować, narysować samemu, rozwiązać w pamięci zapisując poszczególne hasła, uzupełnić sobie w programie graficznym – jak kto chce,
  3. Rozwiązać krzyżówkę i ustalić hasło,
  4. Przesłać rozwiązanie całej krzyżówki (może być fotka, może być spis haseł – dowolność pełna) wraz z hasłem na adres czytaska@gmail.com, przez messengera Czytaśka lub dm w IG. Nie zamieszczajcie, proszę, rozwiązań w komentarzach na Facebooku.
  5. Dwa pierwsze kompletne i poprawne rozwiązania zostaną nagrodzone egzemplarzem „ORIENTU”. W razie braku dwóch bezbłędnych rozwiązań, ustalę dwa najbliższe idealnej poprawności.

EDIT: Autor właśnie oznajmił na facebooku, że „Czekają nagrody. Od pomysłodawczyni 2 egzemplarze „Orientu” i ode mnie: Trzy dowolnie wybrane książki z imiennymi dedykacjami.”

Więc nagród będzie 5!

Na odpowiedzi czekam od dziś 12 listopada do 19 listopada 2023 do godz.23:59. Wyniki ogłoszę we wtorek 21 listopada 2023. Wysyłka tylko paczkomatem na terenie Polski na mój koszt.

Będzie mi bardzo miło, jeżeli przy tej okazji polubicie na IG i Fb mój profil, profil Autora i Wydawnictwa – ale tylko dla tego, że warto! Maciej Siembieda pisze rewelacyjnie!

Instagram, Facebook ani Meta nie mają nic wspólnego z organizacją tego konkursu, biorąc w nim udział zwalniasz ich z odpowiedzialności z nim związanej.

Zgłaszając się wyrażasz zgodę na jednorazowe wykorzystanie swoich danych osobowych w celu organizacji wysyłki nagrody.

Zapraszam do pobierania i rozwiązywania!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2024 Co Aśka przeczytała... | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.