Close

Zaczytanych Świąt!

Wszystkiego książkowego na te święta!

W tym dziwnym 2020 roku cały świat uległ niesamowitym zmianom, to co wydawało się zwykłe i oczywiste – zniknęło, to co dziwne i niemożliwe – stało się codziennością.

Jedyne co się nie zmieniło, to książki i ich czytanie. Dzięki lekturze mogliśmy zostawiać zwariowany świat i pogrążać się w wyimaginowanym. Odrywać od zalewu wiadomości, niosących codziennie trudne i dziwne do zaakceptowania informacje.

Niezależnie od wybranej formy czytania, czy to szelest stron, czy blade światełko czytnika, czy może słuchawki w uszach, to książki  pozwalały, choć na chwilę, żyć innym życiem, oglądać inny świat, zniknąć z codzienności.

I dlatego składam najlepsze życzenia wszystkim wspaniałym Autorkom i Autorom, życzę Państwu nieustającej weny i pasji tworzenia, niech Wasza praca spotyka się z szacunkiem i tylko pozytywnym odbiorem! A czytelnicy niech z zapałem czytają i chcą jeszcze!

Tłumaczom, korektorom i redaktorom, grafikom i ilustratorom wspaniałych książek do opracowania, świetnych współprac, uznania czytelników, Wasza praca jest przecież tak bardzo ważna!

Wydawcom, wydawnictwom, hurtownikom, księgarzom i bibliotekarzom, to dzięki Waszej pracy książki do nas docierają, budujecie mosty między Autorami a czytelnikami, życzę zatem wspaniałych twórców i szerokich rzesz odbiorców czekających na tę twórczość!

I wszystkim pasjonatom czytania, blogerom i instagramerom szalejącym nad książkami życzę najwspanialszych lektur – w święta, i w całym przyszłym roku!

Zapomnienia w lekturze, zagubienia w innych światach, radości i śmiechu z komedii, wzruszeń w romansach i obyczajach, emocji w sensacjach, wiedzy w reportażach i non-fiction, fantazji w fantasy i porad w poradnikach! Niech książki nas pochłaniają, wciągają, zagarniają w opisane rzeczywistości, nie pozwalają się odkładać, zmuszają do zarywania nocy! Pozwalają oderwać się od dziwactw tego świata!

A świat niech nam wróci do normalności!

Radości z czytania!

Zaczytanych Świąt!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2024 Co Aśka przeczytała... | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.