Close

Zaczytanych Świąt!

Z okazji świąt nadających tym najkrótszym dniom w roku niepowtarzalnej atmosfery, kolorytu i baśniowości, życzę Wam tylko fantastycznych lektur!

Aby każda książka dawała Wam radość pasjonującej lektury! I aby każdy czytelnik trafiał tylko na najlepszych przedstawicieli ulubionych gatunków!

W sensacjach – niech pęd akcji zapiera dech, szpiegowskie spiski powodują zaciskanie szczęk!

W thrillerach – skrzypienie podłóg, nieoczekiwane puknięcia i przytłumione szepty wywołują dreszcze lęku.

W kryminałach – morderstwa, sprytni śledczy, przekonani o swojej bezkarności zbrodniarze i zawikłane zagadki, wielowątkowe śledztwa, nie pozwalają oderwać się od lektury.

W obyczajowych historiach – niech zwykłe życie, zwykłych ludzi bawi, wzrusza, pozwala odnajdywać marzenia, podpowiada zmiany, sugeruje wybory. A przy tym łezka w oku niech się zakręci, śmiech niech po ustach się błąka.

W historycznych cegłach – wielkie wydarzenia, prawdziwe postaci budzą podziw i szacunek, bitwy huk oręża, szczęk broni pokażą kulisy zdarzeń, motywy czynów, uczucia bohaterów sprzed lat lub wieków.

Wielkie sagi wciągną w wir międzypokoleniowych zmian, a w ich tle Wielka Historia targa życiem bohaterów, ich dziadków i wnuków. Piękne miasta niech trwają, powstając z ruin, królestwa dzielą się i scalają, dynastie władców, arystokratów, kupców i biedaków niech mimowolnie mieszają losy nieodparcie nie pozwalając czytelnikowi się oderwać.

Komedie niech budzą niepohamowane wybuchy śmiechu, parsknięcia i prychnięcia! Niech bawią z całych sił! Kryminalne z trupem, romantyczne z miłością, obyczajowe z codziennością!

A reportaże i non-fiction niech przynoszą nam wiedzę o nieznanym, innym, dziwnym i czasem przerażającym świecie. Warto wiedzieć!

I wszystkie gatunki i podgatunki niech się mieszają, nie dają szufladkować i przyporządkować. Abyśmy wszyscy mieli radość z czytania, budowania światów w wyobraźni, poznawania nieznanych, marzenia o utopiach.

A wszystkim Autorkom i Autorom nieustającej weny, zalewu pomysłów, czasu na pisanie, wspaniałych redaktorów, drobiazgowych korektorów, hojnych wydawców i przywiązanych czytelników! Fajnych recenzentów, pomysłowych blogerów, kreatywnych fotografów! Po prostu, piszcie nam dużo i ciekawie!

Czytajcie! Czytajmy!

Darowujcie książki w prezencie! Cieszcie się otrzymanymi!

Zaczytanych Świąt!

452 594 thoughts on “Zaczytanych Świąt!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2024 Co Aśka przeczytała... | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.